گریتینگ چیست؟

گریتینگ چیست؟

گریتینگ چیست گریتینگ یا به اصطلاح دیگرصفحات مشبک تجهیزی است که با توجه به ماهیت، کاربرد فراوان، جنس، و ویژگیهای خاص و سایر موارد دیگر، به صورت شبکه های فولادی با پوشش گالوانیزه گرم،یا بدون پوشش،یا به صورت فایبرگلاس وکامپوزیت ساخته وعرضه میگردد.

گریتینگها به منظور تحمل بارهای متمرکز وگسترده وایجاد پوششی ایمن ومطمئن،به عنوان یکی از پرکاربردترین انتخاب ها جهت پوشش کف (walk way) ها و پله ی کارخانه ها،پلتفرمها و ساختمان های شهری شناخته شده است.
این محصول فوق العاده کاربردی در انواع مختلف ساخته وعرضه میگردد، که در گریتینگهای فلزی تقسیم بندی به شرح می باشد:

  • گریتینگ فلزی تسمه در میلگرد
  • گریتینگ فلزی تسمه در چهارپهلوی تابیده
  • گریتینگ فلزی تسمه در نیم تسمه
  • گریتینگ فلزی تسمه در تسمه

که البته کلیه گریتینگهای فلزی به استثنای گریتینگهای خاص(گریتینگ آلومینیومی وگریتینگ استنلس استیل) همگی مطابق با استاندارد ASTM A123 پوشش گالوانیزه گرم می شوند.

گریتینگ

گریتینگ چیست؟ تعریف گریتینگ وانواع گریتینگ

گالوانیزه صفحات مشبک(Grating)

معمولاً بیشتر از نود درصد گریتینگ ها به صورت فلزی با پوشش گالوانیزه تولید می‌گردد چرا که با انجام فرایند گالوانیزاسیون (Hot Dip Galvanize) قطعه از خوردگی و پوسیدگی در امان خواهد ماند.قطعه قبل ازفرایند گالوانیزه گرم اسید شویی می‌شود. و بعد در قسمت پیش گرم خشک گردیده و به وان مذاب ارسال می‌گردد .
از نکاتی که هنگام خرید گریتینگ باید به آن توجه کنید این است که، در هنگام انتخاب باید به تسمه باربر توجه کنید چون باربر قدرت تحمل وزن را دارد همچنین گریتینگ گالوانیزه انواع مختلفی دارد که بسته به کاری که می‌خواهید انجام دهید باید انتخاب شوند و هر کدام از آنها کاربردهای مختلفی دارند .

فروشگاه بزرگ اراک تجهیز با همکاری شرکت صنعت وهنر شهباز یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده انواع گریتینگهای فلزی وتامین کننده گریتینگهای فایبرگلاس وهم چنین ارائه خدمات مدیریت پروژه، آماده همکاری وارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

قسمتهای اصلی گریتینگ های فلزی

پاسخ به سوالاتی نظیر گریتینگ چیست ؟ یا گریتینگ در چه جاهایی استفاده وکاربرد دارد؟ گریتینگ از چه قطعاتی تشکیل شده است ؟ همه و همه در وب سایت ما به طور کامل تشریح شده است . گریتینگ های فلزی از قسمت های مهمی مثل تسمه باربر، رابط ، تسمه فریم ف مش بندی یا چشمه تشکیل شده اند . اصلی ترین بخش در گریتینگ های فلزی تسمه و رابط و در گریتینگ های فایبرگلاس رزین و الیاف است .

فرم ارسال استعلام گریتینگ

جهت ارسال استعلام و سفارشات گریتینگ یا سایر تجهیزات صنعتی می توانید از فرم ذیل اقدام نمایید :

فرم استعلام

  • به درصد وارد شود مثال:50 درصد
  • به تن یا متر مربع
  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, doc, docxxls, xlsx, Max. file size: 30 MB.
    نقشه ومدارک فنی ضمیمه گردد
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
22 + 23 =


دسته‌ها

فهرست