grating order

استعلام قیمت گریتینگ

جهت استعلام قیمت انواع گریتینگ های فلزی، گریتینگ فایبرگلاس و کلمپ وبست گریتینگ در وب سایت صنعت و هنر شهباز می توانید از روش های ذیل اقدام نمایید :

  1. ارسال استعلام قیمت از طریق فرم استعلام قیمت گریتینگ
  2. ارسال استعلام گریتینگ از طریق واتس اپ به صورت آنلاین
  3. ارسال استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی و ایمیل

اما در خصوص استعلام قیمت گریتینگ مشتریان گرامی می بایست هنگام ارسال استعلام گریتینگ موارد و نکاتی رو مد نظر داشته باشند، اهم نکات به شرح ذیل است :

  • نوع گریتینگ و دیتیل ساخت مشخص باشد
  • نفر رو یا ماشین رو بودن گریتینگ بسیار حائز اهمیت است
  • مدارک و مستندات مربوط به استعلام تکمیل باشد

استعلام قیمت انواع گریتینگانواع گریتینگ و تاثیر آن بر قیمت

همانطور که با انواع گریتینگ های فلزی وفایبرگلاس در مطالب ومقالات قبلی آشنا شدین، نوع گریتینگ بر روی قیمت گذاری تاثیر گذار است، معمولا گریتینگ های فلزی از نوع تسمه در تسمه و تسمه در نیم تسمه از نظر قیمت نسبت به سایر گریتینگ های فلزی قیمت بالاتری دارند، چرا که هم از نظر میزان نفر ساعت زمان تولید بیشتری را دارند و هم از نظر میزان روی بری و پوشش گالوانیزه، روی بری بیشتری دارند.

گریتینگ های فلزی تسمه در میلگرد یا تسمه در چهارپهلوی تابیده هم مقاومت وتحمل بار خوبی دارند و هم از نظر قیمت، قیمت مناسب تری نسبت به سایر گریتینگ ها دارند.

قیمت گریتینگ های فایبرگلاس

قیمت گریتینگ های فایبرگلاس نیز به صورت پنلی یا شیت می باشد، عوامل تاثیر گذار در قیمت این نوع گریتینگ نوع گریتینگ فایبرگلاس،ارتفاع گریتینگ فایبرگلاس، و نوع رزین استفاده شده در آن می باشد ، مثلاً گریتینگ فایبرگلاس پلی استر با گریتینگ فایبرگلاس وینل استر از نظر قیمت کاملاً متفاوت هستند.

گریتینگ های فایبرگلاسی که در محیط های اسیدی استفاده می شوند به دلیل نوع رزین مورد استفاده از نظر قیمتی نیز متفاوت هستند. گریتینگ فایبرگلاس پوشش دار یا روکش دار نیز جز یکی دیگر از انواع گریتینگ های فایبرگلاس است که در هنگام استعلام قیمت می بایست نوع گریتینگ کاملاً مشخص باشد.

جهت سفارش انواع گریتینگ یا هر گونه سوال وراهنمایی ، با واحد بازرگانی و فروش شرکت صنعت و هنر شهباز 09024306830 و 09925501389 ارتباط تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات و درخواست های شما مشتریان گرامی باشیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
4 ⁄ 4 =


دسته‌ها

فهرست