گریتینگ گالوانیزه|قیمت گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ گالوانیزه،به دلیل ماهیت آن از پرکاربردترین نوع صفحات مشبک گالوانیزه در صنایع مختلف به شمار می آید. گریتینگهای فلزی رو بعد از پایان فرایند ساخت پوشش گالوانیزه می کنند تا در برابر رطوبت وعوامل خورنده مقاوم باشد

گریتینگ فلزی گالوانیزه|قیمت گریتینگ گالوانیزه

چرا صفحات مشبک رو می بایست پوشش گالوانیزه کرد وآیا برای گالوانیزه گرم استاندارد و معیاری وجود دارد؟ ضخامت گالوانیزه به چه میزان در وزن گریتینگ تاثیر گذار است؟

صفحات مشبک رو به جهت حفاظت از خوردگی در برابر عوامل خورنده پوشش گالوانیزه می نمایند واین مرحله از فرایند را گالوانیزه گرم می نامند که مقاله جامع گالوانیزه گرم گریتینگ را از این لینک می توانید مطالعه نمایید.

استاندارد گالوانیزه صفحات مشبک

صفحات مشبک دارای استانداردهای رایجی هستند چه در خصوص متریال،جوشکاری ،بازرسی و گالوانیزه گریتینگ که از این استانداردها در کلیه فرایندهای ساخت استفاده میگردد. استاندرد ASTM A123 استاندارد رایج گالوانیزه گرم گریتینگ می باشد که کلیه استانداردهای گریتینگ را از این لینک می توانید مشاهده ودانلود نمایید.

لیست استانداردهای رایج گریتینگ

استانداردهای رایج وکاربردی درکلیه فرایندهای ساخت تا پوشش به شرح ذیل می باشد:

1-ANSI / NAAMM MBG 531
2-ANSI / NAAMM MBG 532
3-ANSI / NAAMM MBG 533
4-INDUSTERIAL TYPE FLOORING AND STAIR TREADS(BS 4592-1)
5-GRATING DIMENSIONS AND LOADBEARING CAPACITY(DIN 24537)
6-ASTM A123
6-STANDARD FOR REPAIR GALVANIZED(A780)

از آنجایی که طول عمر قطعات صنعتی از اهمیت ویژه ای برخودار است،این موضوع درصفحات مشبک نیز بسیار حائز اهمیت است. صفحات مشبک از نوع فلزی که دارای انواع مختلفی نظیر تسمه در میلگرد،تسمه در تسمه،تسمه در نیم تسمه،کف پله می باشد،رعایت استانداردهای ساخت این صفحات مشبک الزامی بوده واین اهم در بازرسی نهایی ساخت و بازرسی پوشش کنترل خواهد شد.

جهت دریافت واستعلام آنلاین انواع گریتینگهای فلزی وفایبرگلاس از فرم استعلام گریتینگ استفاده نمایید یا  از طریق واتس آپ و تماس با واحد بازرگانی وفروش شرکت صنعت وهنر شهباز درخواستهای خودتان را ارسال فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
36 ⁄ 12 =


دسته‌ها

فهرست