قیمت گریتینگ

معمولاً برای قیمت گریتینگ عوامل وفاکتورهای مهمی تاثیر گذار هستند که بسته به نوع گریتینگ که فلزی یا فایبرگلاس باشد باز هم متفاوت است.قیمت گریتینگهای فلزی که از نظر تقسیم بندی به گریتینگ فلزی گالوانیزه گرم،آلومینیومی،استنلس استیل شناخته میشوند نیز از نظر قیمت با هم فرق میکنند.

گریتینگهای فایبرگلاس هم که به صورت پنلی و در ارتفاع وضخامت های خاص خود تولید میشوند نیز هر یکی از نظر قیمت متفاوت هستند،چرا گریتینگهای پلاستیکی یا همان فایبرگلاس نیز خود به صورت مشبک وپوشش دار عرضه میشوند.

لیست عوامل مهم در قیمت گذاری گریتینگ

  1. نوع گریتینگ که فلزی است یا فایبرگلاس
  2. متریال گریتینگ که آهن معمولی با پوشش گالوانیزه است یا آلومینیوم واستنلس استیل
  3. ابعاد گریتینگ
  4. دیتیل ساخت گریتینگ
  5. وزن گریتینگ

بهترین روش دریافت قیمت گریتینگ چه روشی است؟

مشتریان گرامی جهت سهولت در دریافت قیمت روز انواع گریتینگ،از فرم استعلام گریتینگ صنعت وهنر شهباز از این لینک میتوانید درخواست های خود را برای ما ارسال فرمایید تا در کمترین زمان ممکن قیمت روز انواع گریتینگ در سال 1400 را برای شما ارسال نماییم.

در خرید و سفارش گریتینگ های فلزی و فایبرگلاس نوع گریتینگ وکاربری آن بسیار مهم است . هنگام خرید و سفارش گریتینگ می بایست به دیتیل ساخت ، وزن گریتینگ ، بارگذاری وتحمل بار گریتینگ ها و بررسی اقتصادی ومقرون به صرفه بودن آن دقت کرد این که آیا گریتینگ فلزی بهتر نیاز شما را پاسخ می دهد یا گریتینگ فایبرگلاس ، این کاملاً بستگی به شرایط محل نصب وکاربری گریتینگ دارد

نکته مهم در خرید گریتینگ

قبل از سفارش محصولات گریتینگ، بررسی مشخصات فنی آن بسیار با اهمیت می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد این محصول توجه به وزن و اطلاعات فنی آن بسیار مهم بوده و در صورتیکه قصد استعلام قیمت دارید باید به این دو مورد توجه دقیق نمایید. در خصوص اطلاعات فنی باید به نوع گریتینگ که شامل موارد : تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه یا میلگردی می باشد دقت نموده و همچنین ارتفاع تسمه گریتینگ و میزان وزن این محصول را بررسی نمایید.

متاسفانه این روزها به دلیل نوسانات شدید قیمت دلار، قیمت بسیاری از فلزات روزانه در حال تغیرات شدیدی شده به همین دلیل برای اطلاع از قیمت گریتینگ با شرکت صنعت وهنر شهباز تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان فروش بهره مند شوید. متخصصان ما در این زمینه پاسخگو شما هستند.

 

سوالات متداول گریتینگ

گریتینگ در کجا استفاده میشود؟

گریتینگها صفحات مشبکی هستند که در اکثر صنایع به عنوان کف پوش ویا در راه پله های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

گریتینگها به چند دسته تقسیم میشوند؟

گریتینگها در ابعاد واندازه های مختلف به صورت فلزی با پوشش گالوانیزه گرم ویا به صورت فایبرگلاس (به صورت پنلی) ساخته می شوند. گریتینگهای فلزی رو در اشکال مختلف مربع،مستطیل،دایره ای و… می توان ساخت. اما به این شکل نیست که مثلا هر ابعادی را بتوان ساخت. طول وعرض گریتینگها می بایست مطابق استاندارد و ابعاد شاپ شده توسط مشتری ساخت.

خریدوسفارش گریتینگ چگونه انجام میشود؟

سفارش وخرید گریتینگ به این شکل است که مشتری پس از تماس استعلام خود رو همراه با دیتیل وپیوست های مربوطه از طریق ایمیل یا شبکه مجازی ارسال وپس از بررسی استعلام،قیمت محاسبه وبه اطلاع مشتری رسانده میشود. در صورت تایید وپرداخت پیش پرداخت مراحل ساخت انجام وپس از اتمام مراحل،جهت بازرسی نهایی وتحویل به مشتری اطلاع داده میشود.

چه عواملی در قیمت گریتینگ تاثبرگذار است؟

در قیمت گریتینگ معمولا نوع گریتینگ،دیتیل گریتینگ،متریال گریتینگ،وزن گریتینگ وپوشش گریتینگ عواملی است که در محاسبه قیمت گریتینگ تاثیر گذارند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
21 − 10 =


دسته‌ها

فهرست