مقاله جامع گریتینگ تسمه میلگرد

گریتینگ تسمه در میلگرد،یکی از زیر مجموعه های گریتینگ های فلزی است که کاربرد ومصرف بالایی دارد. درخواست خرید جهت این نوع از گریتینگ نسبت به سایر گریتینگها،به دلیل سرعت درتولید،مقاومت وکارایی بهتر،بیشتر می باشد.

خرید گریتینگ

جهت خرید گریتینگ از هر نوعی از فرم استعلام گریتینگ که در وب سایت قرار دارد ، استعلام خود را تکمیل تا دراسرع وقت به استعلام شما پاسخ داده شود .

گریتینگ فلزی مدل تسمه در میلگرد از اتصال تسمه های فولادی و میلگردهای آهنی تشکیل شده است  که بعد از ساخت روکش گالوانیزه تولید میشود و با مش بندی ها استاندارد 50*30 یا 100*30 تولید وعرضه میگردد. البته چنانچه مش بندی ودیتیل خاصی مد نظر مشتری باشد،مطابق با خواسته مشتری تولید وارائه میگردد.

۱- قدرت تحمل و استحکام بالا

۲- عدم استهلاک سطحی و سائیده شدن در اثر رفت و آمد

۳- سطح غیر لغزنده

۴- عدم یخ زدگی در زمستان و مناطق سردسیر
از خصوصیات بارز گریتینگهای تسمه در Rod می باشند.

گریتینگ تسمه در میلگرد

معرفی وآشنایی با گریتینگ فلزی تسمه در Rod

گریتینگ فلزی مدل تسمه در میلگرد یک مدل از گریتینگهای فلزی است که از اتصال تسمه های فولادی و میلگردهای آهنی تشکیل شده است این مدل گریتینگ با روکش گالوانیزه تولید میشود و از نظر تولید شبیه گریتینگهای تسمه در چهارپهلوی تابیده میباشد.

در مقاله جامع آشنایی با گریتینگ تسمه در میلگرد،سعی گردیده تا حد امکان توضیحات به حدی باشد که علاوه بر رساندن اصل مطلب،خواندش خارج ازحوصله مخاطب نباشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
30 + 25 =


دسته‌ها

فهرست