vazn grating(وزن گریتینگ)

آیا می دانید وزن گریتینگ و هم چنین بارگذاری گریتینگ از چه اهمیتی برخوردار است؟ آیا برای محاسبه وزن گریتینگ نرم افزاری هم هست؟

محاسبه وزن گریتینگ

ازآنجایی که در خرید گریتینگ عوامل وفاکتورهای مهمی تاثیر گذار هستند وهمین فاکتورها هستند که بر روی قیمت وزمان تحویل گریتینگ تاثیر مستقیم دارند. لذا محاسبه وزن گریتینگ که برای بسیاری از مشتریان به نوعی اولین و مهمترین فاکتور به حساب می آید رو می بایست توجه ویژه ای به آن داشت.

در گریتینگ میزان تحمل بار،محاسبه وزن گریتینگ از اهمیت وجایگاه ویژه ای برخوردار است. لذا محاسبه میزان تحمل بار متمرکز وبار گسترده در هر متر مربع از گریتینگ،بنا برنوع گریتینگ،نوع کاربری (نفر رو یا ماشین رو) بسیار حائز اهمیت است.

grating load(بارگذاری گریتینگ)

بارگذاری متمرکز وگسترده گریتینگ

 

شرکت صنعت و هنر شهباز برای سهولت شما مشتریان گرامی در محاسبات گریتینگ نرم افزار مربوطه رو جهت استفاده ودانلود قرار داده است. معمولا برای مشتریان وزن پایین اما در عین حال تحمل بار خوب ملاک وفاکتور مهمی است.

 بارگذاری گریتینگ

آنچه که در مورد بارگذاری گریتینگ مهم می باشد این است که با توجه به ماهیت وکاربری گریتینگ، ایده ال ترین میزان تحمل بار را داشته باشد.

سمت وجهت تسمه های باربر در امر بارگذاری گریتینگ المان مهمی به حساب می آید.. در بارگذاری صحیح با رعایت وزن گریتینگ به شکل استاندارد هنگامی که جسمی سنگین بر روی گریتینگ قرار می‌گیرد در محل نصب خود به هیچ عنوان تغییر شکل نمی‌دهد و محکم باقی خواهد ماند.

همانطور که در ابتدای مقاله محاسبه وزن گریتینگ بیان شد بارگذاری در گریتینگها شامل بارگذاری گسترده و بارگذاری متمرکز می باشد. بارگذاری گریتینگ از جمله مشخصات فنی برای این محصول قلمداد می‌شود و حفظ اصول استاندارد در این زمینه از مراحل ضروری در زمینه تولید گریتینگ می‌باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
17 + 19 =


دسته‌ها

فهرست