استانداردهای گریتینگ

برای طراحی، ساخت و تولید گریتینگ های فلزی استاندارد های وجود دارد که مبنا واساس تولید وساخت گریتینگها می باشند. بسیاری از محصولات در صنعت برای خود استاندارد خاص خود را دارند که گریتینگ های فلزی وفایبرگلاس نیز از این قاعده پیروی می کنند ،جهت دانلود استاندارد گریتینگ فلزی به صورت تفکیکی شده از لینک های زیر استفاده کنید . استاندارد های گریتینگ بخش مکمل در ساخت و تولید گریتینگ های فلزی می باشند .

Grating Standard

1-ANSI / NAAMM MBG 531
2-ANSI / NAAMM MBG 532
3-ANSI / NAAMM MBG 533
4-INDUSTERIAL TYPE FLOORING AND STAIR TREADS(BS 4592-1)
5-GRATING DIMENSIONS AND LOADBEARING CAPACITY(DIN 24537)
6-ASTM A123
6-STANDARD FOR REPAIR GALVANIZED(A780)

دانلود استانداردهای گریتینگ

جهت دانلود استاندارد های گریتینگ بر روی تصویر مربوطه کلیک نمایید.

در استانداردهای گریتینگ مواردی همچون متریال گریتینگ،ابعاد واندازه ها وهم چنین تلورانس های مجاز، دیتیل های جوشکاری و به نکات مهمی اشاره شده است که در بازرسی های محصول نهایی وبازرسی ابعادی وظاهری گریتینگ،بازرسی های پوشش گالوانیزه مورد استفاده قرار میگرند.
از این به کارگیری ورعایت کلیه موارد استانداردی در تمامی مراحل ساخت گریتینگ ضروری است.
استاندارد ANSI MBG 532 مختص تلرانس ابعادی و نصب گریتینگ های سنگین وزن می باشد و استاندارد نوع ۵۳۳ برای نوع جوشکاری گریتینگ مورد استفاده قرار میگیرد. استاندارد نوع سوم یعنی ANSI MBG 533 برای گریتینگ الکتروفورج مورد استفاده قرار می گیرد. گریتینگ در انواع مختلفی تولید شده و بر اساس استانداردهای جهانی طراحی و تولید می شود. مواردی که ذکر شد جز استانداردهای گریتینگ بود که سعی کردیم هر یک را به خوبی برای شما مشتریان توضیح دهیم.
استاندارد گریتینگهای فایبرگلاس نیز با توجه با ماهیت ساختشان که استفاده از رزین ها والیاف می باشد مطابق با CFA انجمن بین المللی ساخت کامپوزیت آمریکا می باشد که دامنه وسیع وگسترده ای دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
23 − 20 =


دسته‌ها

فهرست